در جهت ایجاد حس اطمینان برای مشتریان عزیز و در راستای ایجاد سرویس‌های ارزش افزوده، آیکالایار توانسته امکان تست کالا تا هفت روز را برای خریداران سایت به ارمغان بیاورد، امکان و ارزشی فراتر از گارانتی محصول. زمانی که کالایی به دست خریدار می‌رسد، وی تا هفت روز فرصت دارد محصول را تست کرده و اگر نقصی فنی در آن مشاهده کرد کالا را برای آیکالایار به‌صورت کامل و همراه با تمام اقلام ارسالی، فرستاده تا کارشناسان آیکالایار نیز کالا را تست کرده و در صورت تایید مشکل، آیکالایار کالا را تعویض کند؛ اگر موجودی محصول به اتمام رسیده باشد و امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین نباشد، آیکالایار مبلغ دریافتی بابت کالا را به حساب خریدار استرداد می‌کند. توجه داشته باشید که نوسان‌های قیمت باعث کاهش یا افزایش این مبلغ نمی‌شوند. البته این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی‌‏شود.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آن‌جا که ممکن است در پاره‌ای از جزییات با کالای اصلی تفاوت‌هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد؛ ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در سایت است.

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل‌ونقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود؛ جهت اطلاع از شرایط تعویض کالاهای خسارت دیده هنگام ارسال، بخش مربوط به آسیب‌های ناشی در هنگام حمل‌ونقل را مطالعه فرمایید.

برای استفاده از سرویس بازگشت کالا هفت روزه آیکالایار دقت نمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندی شده باشد و لوازم جانبی و فاکتور نیز به صورت کامل همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط آیکالایار دریافت نشود، امکان سرویس‌دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می‌شود.