گروه تجاری  افرا  از سال 1399 با هدف بهبود در ارائه  هر چه بهتر کالای دیجیتال راه اندازی گردید و طی این دو سال توانست با استفاده از تجربه و همچنین پشتوانه ای قوی و پرسنلی متخصص سرویس و خدماتی با کیفیت را ارائه نماید.

 و در سال 1401  برای ارائه کالا با شرایط بهتر و آسانتر به هموطنان عزیر اقدام به راه اندازی وب سایت فروشگاهی با نام تجاری آیکالایار  نمود .  تا باز بتوانیم خدمتی بهتر وکامل تری نسبت به قبل به شما هموطنان عزیز ارائه دهیم.

 

مدیریت این مجموعه تمام تلاش خود را برای ایجاد فضایی امن برای خریدآنلاین شما و سهولتی در دریافت کالا را ایجاد نماید تا شما هم میهنان عزیز در کمال آرامش کالای مورد نیاز خود را با سرویس خرید آنلاین و  پرداخت در محل استفاده نموده و کمترین وقت را برای خرید کالای مورد نیاز خود قرار دهید.

 

آیکالایار  همیشه پذیرای نقطه نظرات و انتقادات شما هم وطنان عزیز می باشد تا ، سرویسی بهتر و درخور شخصیت ایرانی را ارائه نماید

اعضای تیم ما

elahe ghasemi

الهه قاسمی

مدیر عامل

راه ارتباطی : داخلی 4

ایمیل : ghasemi.e@afragroup.co

mohamad habibi

محمد حبیبی

سرپرست تیم فروش

راه ارتباطی : داخلی 5

ایمیل : habibi.m@afragroup.co

amin ghasemi

امین قاسمی

سرپرست تیم توسعه کسب و کار

راه ارتباطی : داخلی 6

ایمیل :ghasemi.a@afragroup.co

پخش ویدیو

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

پخش ویدیو

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.