قوانین و شرایط

توافق کامل شما با شرایط مندرج در متن، شرط عضویت و پذیرش شما به عنوان عضو و همراه سایت آیکالایار می‌باشد.

ورود کاربران به سایت آیکالایار هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی ، تخفیف‌های ساعتی و سایر خدمات ارائه شده توسط آیکالایار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آیکالایار است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آیکالایار از سوی کاربر است.

اين توافق‌نامه تحت قوانين کشور جمهوری اسلامی ايران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده تنظیم و منعقد گردیده است و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از آیکالایار خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می‌شود. در آینده ممکن است این قوانین تغییر یافته یا به‌روز شوند؛ استفاده مستمر شما از سایت به معنای پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری

هر شخص و سازمانی که در سایت آیکالایار ثبت‌نام کرده و محصولی سفارش دهد یا از خدمات سایت استفاده نماید مشتری شناخته می‌شود.

تعریف فروشنده

محصولاتی که در سایت برای سفارش موجود هستند توسط آیکالایار تهیه و به مشتریان عرضه می‌شوند، حال این محصولات می‌تواند متعلق به آیکالایار و با گارانتی آیکالایار باشند یا محصولاتی باشند که توسط آیکالایار از شرکت‌ها و واردکنندگان دیگر تهیه و با گارانتی‌های متفاوت در فروشگاه عرضه شوند؛ تلاش آیکالایار بر تهیه محصولات از شرکت‌های رسمی و با گارانتی‌های معتبر است تا موردی کاربران سایت را تهدید نکند.

فاکتور درخواستی توسط مشتریان از طرف آیکالایار صادر می‌گردد، خریدار حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش می‌تواند درخواست ارسال فاکتور داشته باشد.

حساب کاربری سایت آیکالایار تنها محلی برای نمایش اطلاعات کاربری نیست، مواردی چون اعتبار مجازی و کارت‌های هدیه که در آینده نزدیک به سایت اضافه خواهند شد درون حساب کاربری قرار گرفته‌اند تا استفاده از سایت را برای کاربران راحت‌تر نمایند. به‌دلیل وجود چنین امکاناتی آیکالایار احتیاط‌های امنیتی‌ای در نظر گرفته تا از اعتبار مجازی شما که چون پول می‌باشد استفاده سو نشود؛ مواردی چون ثبت‌نام و ورود به سایت با رمز یک‌بار مصرف (OTP) در نظر گرفته شده‌اند تا احتمال هک شدن یا لو رفتن اطلاعات کاربری صفر شود. همچنین تنظیم شده است که بعد از سه ساعت به‌صورت اتوماتیک از حساب کاربری خارج شوید تا در صورت وارد شدن به حساب کاربری در سیستم‌های عمومی و فراموش کردن خروج از آن، خطری حساب و اعتبار شما را تهدید نکند.

آیکالایار فقط قطعات و کالاهایی را ارائه می‌کند که دارای مجوزهای لازم و قانونی برای ورود و فروش در سطح کشور باشد، پس تمامی کالاهای ارائه شده در آیکالایار ، تنها از طریق شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی تامین شده است و آیکالایار هیچ دخل و تصرفی در ارائه کالاها صورت نمی‌دهد؛ تمام کالاها و قطعات دارای هولوگرام و برچسب‌های معتبر است که از مجاری قانونی وارد کشور شده است و در سامانه آیکالایار به فروش می‌رسد.

آیکالایار همواره تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا کلیه سفارش‏‌(ها) را با در نظر گرفتن بالاترین استانداردهای بسته‌بندی و در کمال صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. با توجه به روند بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، کاربران حق انتخاب نوع و روش ارسال را دارند و آیکالایار کالای مورد نظر شما را پس از تائید خرید، به یکی از شرکت‌‏های حمل‌‌ونقل معتبر (به انتخاب شما) تحویل داده و با اعلام بارنامه مرسوله از طریق سرویس پیام کوتاه و یا درج در سامانه آنلاین به کاربر اطلاع‌رسانی خواهد کرد و این بدین معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل‌و‌نقل است و آیکالایار تنها در صورت تایید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای سیاست مشتری‌مداری خود اقدام به جبران همه و یا بخشی از خسارت خواهد کرد؛ بنابراین در صورت بروز هر گونه آسیب احتمالی موارد ناشی باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به اطلاع واحد خدمات پس از فروش آیکالایار برسد و کالای آسیب دیده می‌بایست به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل‌کننده و کلیه متعلقات و فاکتور(ها) به واحد خدمات پس از فروش آیکالایار ارسال شود، لذا خواهشمند است که همیشه در هنگام دریافت کالای خریداری شده خود اقدام به بازرسی و مشاهده کالا نمائید.

در صورت ارسال کالا توسط پیک ویژه آیکالایار ، خریدار موظف است محصول دریافتی را بررسی کرده و در صورت وجود هرگونه مشکل و دیده شدن آثار ضربه بر روی بسته از دریافت آن خودداری کند؛ در صورت دریافت محصول دارای آسیب‌دیدگی ظاهری، خریدار خریدش را تایید کرده است و آیکالایار دیگر مسئولیتی در قبال آن محصول ندارد. در صورتی که بسته دریافتی باز شده و دیده شود که محصول خریداری شده دچار مشکل است، باید تا ۲۴ ساعت این مشکل به واحد سفارشات آیکالایار گزارش شود تا کارشناسان آیکالایار بتوانند اقدامات لازم جهت برگرداندن کالا را انجام دهند؛ کالای دریافتی باید به صورت بسته‌بندی شده و با تمام اقلام همراه به آیکالایار بازگشت داده شود.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای تعطیل، در اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. آیکالایار به مشتریان خود در هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز امکان سفارش‌‏دهی می‌‏دهد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سامانه آیکالایار پس از ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل در صف نوبت‌دهی و ارسال قرار می‏‌گیرند. آیکالایار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را به کار خواهد بست؛ با وجود این، اگر در موارد محدود و در صورتی که موجودی کالای خریداری شده در انبارهای آیکالایار به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری و پرداخت وجه آن، حق باطل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش یا درخواست برای تغییر کالای خریداری شده برای آیکالایار محفوظ است و خریدار می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین نماید.

تمامی کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به‌طور کامل تکمیل کنند؛ بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و آیکالایار می‌تواند از مشتری پیگیر اطلاعات درست و کامل باشد.

آیکالایار مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام و فروش خود را متوقف کند؛ با این وجود کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهند شد و حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای آیکالایار محفوظ است.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، آیکالایار نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش‌گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، آیکالایار موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌دهنده اطلاع داده و سفارش را لغو کند. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به‌روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌‌‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه گردد.

سیاست قیمت‌‏گذاری در آیکالایار مبتنی بر اصول مشتری‌مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده است.

كاربران باید هنگام ثبت‌نام، فرم ثبت‌نام را با اطلاعات صحيح و به‌طور كامل تکمیل نمايند. بديهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، آیکالایار می‌تواند نام کاربری را از لیست کاربران خود حذف نماید یا با ارسال ایمیلی از کاربر بخواهد اطلاعاتش را تکمیل نماید.

هر کاربر تنها حق ثبت‌نام با یک شماره تلفن را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک شماره، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.

خدمات و محتويات سایت، صرفا براى استفاده شخصى/سازمانی عرضه شده است. هر گونه سواستفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی داشته و هيچ فرد حقيقی، حقوقی يا سایتی دیگری به هيچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات موجود در آیکالایار براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيک در سایت خود استفاده نمايد مگر به شرط تائید و تصویب آیکالایار و یا وکیل قانونی او.

استفاده از محتويات آیکالایار برای سایر سایت‌ها و وبلاگ‌های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد با ذکر منبع يا آدرس آیکالایار مجاز می‌باشد.

اطلاعات موجود در آیکالایار از منابع و داده‌های شخصی یا تولیدکنندگان یا توزیع‌کنندگان جمع‌آوری و در سایت قرار داده شده است؛ ممکن است اطلاعات و سرويس‌های موجود ارائه شده در آیکالایار در مواردی غير دقيق يا دارای خطاهای نگارشی باشد، آیکالایار مسئوليتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نداشته و نخواهد داشت. بدیهی است آیکالایار به‌طور مستمر و پیگیر اقدام به به‌روز رسانی اطلاعات خواهد كرد.

کلیه افراد حقیقی و حقوقی با قبول این بند خود را مسئول می‌دانند که با مشاهده هر گونه مورد شبهه‌برانگیز و جعلی، صرف نظر از عرف جامعه و بازار نسبت به معرفی و گزارش آن مورد به مسئولین سایت اقدام کنند. آیکالایار خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند؛ لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طريق كانال‌های ارتباطی با آیکالایار در ميان بگذاريد.

با قبول شرایط و ثبت عضویت در آیکالایار این اطمينان را می‌دهيد که از اين سایت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين موضوعه و يا شرايط استفاده از سایت می‌باشد استفاده‌ای نخواهيد کرد. کاربران از آیکالایار نباید به‌گونه‌ای استفاده کنند که باعث آسيب، از کار انداختن و يا معيوب کردن سایت شوند. همچنين شما مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودی‌هايی که تعمدا به‌طور متعارف در دسترس شما قرار نگرفته يا از طريق صفحات سایت ارائه نشده‌اند نبوده و نخواهد بود.

آیکالایار ممکن است دارای پیوندهايی به سایت‌ها و مراجع ديگر باشد. بدیهی است اين سایت‌ها تحت کنترل آیکالایار نيستند و آیکالایار هيچ مسئوليتی در قبال محتويات اين قبیل نداشته و نخواهد داشت. آیکالایار اين پیوندها را صرفا برای سهولت کاربران خود فراهم کرده است و وجود هر يک از اين پیوندها به معنی تائيد يا هر نوع ارتباط آیکالایار با اداره‌کنندگان آن‌ها نبوده و نخواهد بود. سایت‌هايى كه در آگهی‌ها يا صفحات آیکالایار پیوند داده می‌شوند توسط افرادی خارج از آیکالایار اداره می‌گردند، لذا آیکالایار نمی‌تواند در مورد آن‌ها هیچ‌گونه ضمانتی داشته باشد.

شما با قبول مندرجات توافق می‌کنيد مسئوليت هر گونه خسارت و آسيب احتمالی وارده به راﻳﺎنه‌تان از طرﻳﻖ وﻳﺮوس يا فايل‌های مخرب ديگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به سایت‌های پیوند شده در آیکالایار باشد، خود برعهده خواهيد داشت.

آیکالایار هيچ‌گونه مسئوليتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایتی خود و يا پیوندهای مرده نمی‌پذيرد. خدمات سایت طبق روال عادی ارائه می شود و آیکالایار تحت هيچ شرايطی مسئوليت تاخير يا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات رایانه‌ای، مخابراتى و غيره باشد بر عهده نداشته و نخواهد داشت.

آیکالایار ممکن است در آینده دارای امکاناتی با قابليت مشارکت عمومی موسوم به سرويس‌های جمعی، همچون اتاق گفت‌وگو، تالار گفت‌وگو، گروه‌های خبری، پست الکترونیکی، شبکه دوستان و سرويس‌های ديگری باشد که برای تسهيل ارتباط شما با ديگران -چه در مقياس عمومی مثل تالار گفت‌وگو و چه در مقياس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان- ارائه می‌شوند. شما با قبول این بند توافق می‌کنيد که از امکانات مذکور فقط و فقط برای ثبت، ارسال و دريافت پيام‌هايی استفاده کنيد که در چارچوب قوانین و مصادیق جرایم رایانه‌ای عنوان مجرمانه نداشته و نخواهد داشت.

آیکالایار الزامی به ديده‌بانی و کنترل سرويس‌های جمعی ندارد؛ با اين وجود آیکالایار اين حق را برای خود محفوظ می دارد که محتويات ارسال شده در سرويس‌های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را به تشخیص و صلاح‌دید خود حذف نمايد.

آیکالایار ممكن است امکانات خود را به هر دليلى در زمان‌های مختلف و بدون اطلاع قبلی تغيير دهد و حق تغيير شرايط این امکانات نيز برای آیکالایار محفوظ خواهد بود. بنابراين، کاربر توافق می‌کند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذيرش هرگونه تغيیر می‌باشد. در صورتی که شرايط استفاده از سرويس‌ها دست‌خوش تغيیرات عمده شود اطلاع‌رسانی از طریق این سایت انجام می‌شود.

کليه محتويات آیکالایار شامل قوانین مربوط به حفظ و حمایت و صیانت از حقوق مصنفین، مولفین و هنرمندان می‌باشد.

آیکالایار به اطلاعات خصوصی اشخاصى كه از خدمات سایت استفاده می‌كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌كند.

آیکالایار متعهد می‌شود در حد توان از حريم شخصی کاربران دفاع کند و در اين راستا اقدام به توسعه فناوری مورد نياز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن فضای سایت کرده و خواهد کرد؛ در واقع با استفاده از آیکالایار ، شما رضايت خود را از اين سایت نشان می‌دهيد.

آیکالایار اقدام به دريافت اطلاعاتی می‌کند تا در هنگام نیاز بر مبنای آن بتوان ارتباط خود را با هواداران و اعضا خود بیشتر کند. همچنين آیکالایار ممکن است به جمع‌آوری اطلاعات آماری‌ای که مربوط به سخت‌افزار و نرم‌افزار رايانه شما می‌باشد اقدام نماید، این اطلاعات به‌طور خودکار توسط آیکالایار ثبت می‌شود؛ اطلاعات جمع‌آوری شده می‌تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اينترنتی و زمان‌های دسترسی به سايت باشد. اين اطلاعات توسط آیکالایار برای انجام عمليات بهتر، حفظ کيفيت سرويس‌ها و تامين اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می‌گيرد.

آیکالایار از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد سایت و تامين سرويس‌هايی که شما درخواست کرده‌ايد استفاده می‌کند. آیکالایار همچنين ممکن است از طريق نظرسنجی‌ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرويس‌های جاری يا امکان ارائه سرويس‌های جديد جويا شود.

شما با قبول این بند به آیکالایار این اجازه را می‌دهید که فهرست اعضای خود -که مشمول شما نیز می‌شود- و اطلاعات آن را با اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با فعالیت سایت به اشتراک بگذارد و اما ممکن است گاه‌به‌گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع‌رسانی در مورد پيشنهاداتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگيرد. در اين حالت، اطلاعات منحصربه‌فرد شما (پست الکترونیک، نام، آدرس، تلفن) به اشخاص و شرکای تجاری واگذار می‌شود.

شما با قبول این بند، این تضمین را به آیکالایار می‌دهید که تمام اختیارات لازم شامل حقوق و مجوزهای ارسال فایل‌ها و اطلاعات را به آیکالایار دارید و فایل‌ها و اطلاعات ارسالی هیچ تجاوز و یا اخلالی در کپی رایت، علامت تجاری، ثبت اختراع و یا سایر حقوق مالکیت فکری نخواهد داشت؛ بدیهی است فایل‌ها و اطلاعات ارسالی شما نباید هیچ‌گونه قوانین یا مقررات قابل اجرا را نقض کرده و کند و باعث خسارت وارد کردن به هیچ شخصی نخواهد شد. شما توافق می‌کنید که آیکالایار، واحدهای وابسته‌اش، مجوز دهنده‌ها، مدیران، کارکنان، عوامل و پیمانکاران آن را علیه هرگونه ادعا، هزینه، خواسته، از جمله هزینه‌های وکالت ناشی از موارد زیر حمایت کرده، غرامت پرداخت کرده و مصون می‌دارید و به آیکالایار این مجوز را می‌دهید تا هر گونه توزیع، انتشار، عدم انتشار، حذف، پاک کردن، انتقال، ویرایش و یا هر استفاده دیگر از فایل‌ها و اطلاعات ارائه شده را صرفا با نظر خود تغییر دهد.

آیکالایار صفحاتی را که بازديدکنندگان سایت مشاهده می‌کنند رديابی می‌کند تا به این ترتیب، تعيين کند چه سرويس‌هايی از بيشترين محبوبيت برخوردار هستند. اين اطلاعات در محتويات تبليغاتی درون سایت يا عملکرد بهتر سرويس‌ها مورد استفاده قرار می‌گيرد.

تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سامانه يعنی  www.ikalayar.com است. بدیهی است با هيچ روش ديگری جز ارسال نامه، ایمیل و پیامک از طرف آدرس‌های رسمی و تاييد شده در سایت، با شما تماسی از طرف آیکالایار برقرار نخواهد شد.

آیکالایار هيچ‌گونه سایت اينترنتی با آدرسی غير از www.ikalayar.com  ندارد و در شبکه‌های اجتماعی با شناسه در

@ikalayar دسترس است؛ هر کانال و صفحه دیگری با نام آیکالایار جعلی است و آیکالایار از طریق این شبکه‌ها با کاربرانش ارتباط برقرار نمی‌کند.

تخفیف‌های ساعتی و یا سبدهای تخفیف مدت زمانی آیکالایار به‌منظور حداقل رساندن قیمت کالاها برای کاربران در نظر گرفته شده و آیکالایار به‌طور روزانه در این بخش تعدادی از محصولات را با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر چه در قالب محصول تک و چه در قالب کالاهای باندل شده درج خواهد کرد و بر اساس سیاست‌های سامانه این کالاها تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش‌گذاری دارند. در مواردی که به‌دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش‌گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که کالایی در روز قبل از طرح تخفیف‌های ساعتی به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش، کالا در تخفیف‌های ساعتی باشد، قیمت‌های طرح‌های تخفیف‌های ساعتی اعمال خواهد شد. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید است، آیکالایار تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد. هزینه ارسال سفارش برای بخش تخفیف‌های ساعتی به ازای هر کالا به‌صورت مجزا و ثابت در نظر گرفته می‏‌شود و امکان تغییر ندارد.

در جهت ایجاد حس اطمینان برای مشتریان عزیز و در راستای ایجاد سرویس‌های ارزش افزوده، آیکالایار توانسته امکان تست کالا تا هفت روز را برای خریداران سایت به ارمغان بیاورد، امکان و ارزشی فراتر از گارانتی محصول. زمانی که کالایی به دست خریدار می‌رسد، وی تا هفت روز فرصت دارد محصول را تست کرده و اگر نقصی فنی در آن مشاهده کرد کالا را برای آیکالایار به‌صورت کامل و همراه با تمام اقلام ارسالی، فرستاده تا کارشناسان آیکالایار نیز کالا را تست کرده و در صورت تایید مشکل، آیکالایار کالا را تعویض کند؛ اگر موجودی محصول به اتمام رسیده باشد و امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین نباشد، آیکالایار مبلغ دریافتی بابت کالا را به حساب خریدار استرداد می‌کند. توجه داشته باشید که نوسان‌های قیمت باعث کاهش یا افزایش این مبلغ نمی‌شوند. البته این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی‌‏شود.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آن‌جا که ممکن است در پاره‌ای از جزییات با کالای اصلی تفاوت‌هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد؛ ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در سایت است.

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل‌ونقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود؛ جهت اطلاع از شرایط تعویض کالاهای خسارت دیده هنگام ارسال، بخش مربوط به آسیب‌های ناشی در هنگام حمل‌ونقل را مطالعه فرمایید.

برای استفاده از سرویس بازگشت کالا هفت روزه آیکالایار دقت نمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندی شده باشد و لوازم جانبی و فاکتور نیز به صورت کامل همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط آیکالایار دریافت نشود، امکان سرویس‌دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می‌شود.

یکی از شرط‌های لازم برای یک خرید خوب و امن، دریافت اطلاعاتی از مشتریان عزیز است تا بتوان خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه کرد؛ آیکالایار خود را مسئول حفظ این اطلاعات می‌داند و اطمینان می‌دهد که از اطلاعات مشتریانش استفاه سو نشود. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است؛ از آن‌جایی که کلیه فعالیت‌های آیکالایار به‌صورت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می‌پذیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا شماره اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.

ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در حساب کاربری خود ثبت می‌کند باید آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید باشد چرا که مکاتبات و پرسش و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های مورد نیاز توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن آن‌ها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، آیکالایار جهت اطمینان از صحت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

برای ارسال محصول خریداری شده به شخصی دیگر، مشتری می‌تواند اطلاعات آن فرد را در قسمت گیرنده وارد کند و آیکالایار تنها برای همان سفارش از اطلاعات وارد شده استفاده خواهد کرد.

آیکالایار ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای سایت و تحقیقات مربوط به بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کرده و برای اطلاع‌رسانی اخبار، رویدادها، سرویس‌های ویژه و مواردی از این دست برای اعضای سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند؛ در صورت عدم تمایل کاربران به دریافت این دست اطلاع‌رسانی‌ها، می‌توان با لغو عضویت دریافت خبرنامه آیکالایار از ارسال این موارد جلوگیری کرد.

در نظر داشته باشید که آیکالایار با استفاده از شماره‌ های ؟  و   ؟ برای کاربران و مشتریان خود پیامک (SMS) ارسال می‌کند؛ این پیامک‌ها شامل رمز عبور جهت ورود به سایت، وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها و خدمات آیکالایار می‌شود و امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان آیکالایار اما از شماره دیگری، تخلف و سو استفاده از نام آیکالایار است و در صورت دریافت چنین پیامکی لطفا جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل SUPPORT@IKALAYAR.COM  اطلاع دهید.

جهت رعایت قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران، آیکالایار ممکن است نظرات کاربران را ویرایش یا پاک کند؛ همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آیکالایار می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. به هر حال درج موارد خلاف عرف، قانون و هنجارهای اجتماعی راسا برعهده نگارنده خواهد بود.

با توجه به ماهیت ورود به سایت آیکالایار و ارسال رمزهای عبور یک‌بار مصرف، نگرانی‌ای بابت لو رفتن رمزهای عبور نیست اما سواستفاده از حساب کاربری تنها متوجه صاحب شماره و حساب کاربری است. آیکالایار هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری فاش نمی‌کند؛ مگر اینکه با حکم قانونی، اطلاعات کاربر در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار گیرد.

آیکالایار نیز همانند سایر سایت‌ها برای بهتر کردن تجربه کار با سایت به جمع‌آوری IP و کوکی‌ها می‌پردازد؛ اما سرور و لایه‌های امنیتی آیکالایار این امنیت را به کاربران می‌دهد که اطلاعاتشان فاش نشده و نزد آیکالایار به امانت بماند.

آیکالایار تمام تلاش خود را می‌کند تا از اطلاعات مشتریان و کاربرانش مراقبت نماید و از این امانت تنها برای درست کردن یک تجربه بهتر هنگام خرید و کار با سایت استفاده نماید.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید:

شماره تماس فروش: {200}43000190 021

شماره تماس خدمات: {100}43000190 021

آدرس دفتر حضوری : تهران خیابان ولیعصر تقاطع طالقانی مجتمع نور تهران طبقه سوم تجاری واحد9131
آدرس دفتر خدمات آیکالایار: تهران خیابان ولیعصر تقاطع طالقانی مجتمع نور تهران طبقه سوم تجاری واحد 11038

تحویل ویژه آیکالایار

آیکالایار خود را ملزم به رعایت استانداردهای حمل و تحویل کالا کرده است، پس بنابراین در هنگام خرید کالای خود کمال دقت را در انتخاب روش ارسال مبذول فرمائید.

تحویل ویژه آیکالایار با همکاری شرکت‌های حمل‌ونقل صورت می‌گیرد تا مرسولات به سراسر ایران در اسرع وقت فرستاده شود؛ آیکالایار و شرکت‌های حمل‌ونقل طرف قرارداد ضمانت می‌کنند که سفارشات کاربران در سریع‌ترین زمان و بهترین حالت تحویل داده شوند..

هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش قبل از ارسال، از طرف آیکالایار یا شرکت‌های حمل‌ونقل با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

پست پیشتاز آیکالایار

سفارش‌ها به تمام نقاط کشور، البته به انتخاب کاربر، با پست پیشتاز ارسال می‌شود. توجه داشته باشید که برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش (تخفیف‌های ساعتی) ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند؛ در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

پس از پردازش سفارش و تحویل مرسوله به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش دو تا سه روز کاری خواهد بود؛ لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

شما می‌توانید از طریق سامانه http://itemtracking.post.ir  اقدام به رهگیری مرسوله خود نمایید.‌دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می‌شود.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، آیکالایار هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

شما با مطالعه و قبول تمامی موارد و بندهای بالا، ما را در ارائه سرویس‌های بهتر یاری خواهید کرد.

سایت آیکالایار دارای یک بخش فروشگاه است و در این بخش‌ها سعی می‌کند محتواهایی کامل و دقیق قرار دهد. در بخش فروشگاه، آیکالایار سعی می‌کند با کمک مراجع اصلی هر محصول، توضیحات و مشخصات فنی دقیق را بنویسد اما تضمین نمی‌کند که متن نوشته شده عاری از مشکل باشد. در صورت اینکه کالایی با مشخصات یادداشت شده مغایرت داشته باشد آیکالایار آن را پیرو قوانین بازگشت کالا، استرداد می‌کند. هیچ سایت و فروشگاه دیگری حق ندارد از محتوای فروشگاه آیکالایار برای خود استفاده کند، مشخصا هر نوع کپی‌برداری از آیکالایار پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

کلیه محتویات سایت آیکالایار شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت آیکالایار تعلق دارد.

۱. از نوشتن مطالب سیاسی، مذهبی، مطالبی بر ضد جمهوری اسلامی ایران و ارگان‌های آن، مطالبی بر ضد سایت و برند آیکالایار و مواردی از این دست پرهیز کنید. سیستم به هیچ‌صورت چنین نظراتی را تایید نخواهد کرد.

۲. خواهشمند است از کیبورد فارسی استفاده کرده و نظرات‌تان را فارسی بنویسید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف، تکرار یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی استفاده ننمایید.

۳. در نوشتن نقد، نکات مثبت و منفی محصول را از استفاده و تجربه شخصی خودتان و ترجیحا خلاصه بنویسید؛ خواهشمند است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی در نوشتن نقد خودداری کنید.

۴. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.

۵. در نوشتن نقد یا نظر قیمت محصول را در نظر بگیرید؛ مطمئنا محصولی با قیمتی بالاتر امکانات بیشتری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد پس جنبه انصاف را رعایت نمایید.

۶. هنگام نوشتن نقد یا نظر مطالب غیرضروری را حذف کرده و تنها به بیان موارد ضروری و مهم بسنده کنید؛ به وقت کاربرانی که قرار است نظر شما را بخوانند احترام بگذارید.

۷. سوالات و راهنمایی‌های خود را در بخش «پرسش و پاسخ» عنوان نمایید، بخش نظرات جای این دست از موارد نیست.

۸. در نوشتن نظر ادب را رعایت کنید و به کاربران دیگر یا سایر افراد توهین نکنید؛ بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب باعث تایید نشدن نظر یا پاک شدن آن می‌شود.

۹. بخش نظرات سایت با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است. خواهشمند است از طرح مباحثی که خارج از زمینه کالا باشد یا گفت‌وگو به دنبال دارند خودداری کنید؛ در صورت ارسال این دست از نظرات، سیستم آن را تایید نخواهد کرد.

۱۰. تمام کاربران حق دارند نظر خود را در چهارچوب قوانین سایت اعلام کنند؛ به هیچ‌وجه نظر کاربری -حتی اگر آن نظر جانب‌دارانه، اشتباه یا به دور از واقعیت باشد- را هدف قرار نداده و از آن انتقاد نکنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.

۱۱. در بخش نظرات قیمت‌های پیشین محصول را ذکر نکرده و درباره‌ی آن سوال یا نظری ارسال نکنید.

۱۲. از درج لینک، آدرس ایمیل، شماره تلفن شخصی و در کل انتشار اطلاعات شخصی خود در بخش نظرات خودداری کنید؛ در صورت ارسال چنین نظراتی، سیستم آن را تایید نخواهد کرد.

۱۳. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.

۱۴. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از آیکالایار را به صورت مستقیم اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.

۱۵. از نوشتن شایعات، اطلاعاتی که در مورد آن مطمئن نیستید یا مطالب شخصی و غیرمرتبط جدا خودداری کنید.

۱۶. در نوشتن نظر یا نقد، چهارچوب‌های ادبیاتی و نگارشی را رعایت کنید؛ کلمات را کوتاه نکرده و محاوره‌ای ننویسید.

سبد خرید

به دلیل نوسنات قیمت حتما قبل از خرید، قیمت درج شده در سایت به صورت تلفنی استعلام بفرمایید

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.
فروشگاه
0 مورد سبد خرید
حساب من