یکی از شرط‌های لازم برای یک خرید خوب و امن، دریافت اطلاعاتی از مشتریان عزیز است تا بتوان خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه کرد؛ آیکالایار خود را مسئول حفظ این اطلاعات می‌داند و اطمینان می‌دهد که از اطلاعات مشتریانش استفاه سو نشود. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است؛ از آن‌جایی که کلیه فعالیت‌های آیکالایار به‌صورت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می‌پذیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا شماره اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.

ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در حساب کاربری خود ثبت می‌کند باید آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید باشد چرا که مکاتبات و پرسش و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های مورد نیاز توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن آن‌ها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، آیکالایار جهت اطمینان از صحت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

برای ارسال محصول خریداری شده به شخصی دیگر، مشتری می‌تواند اطلاعات آن فرد را در قسمت گیرنده وارد کند و آیکالایار تنها برای همان سفارش از اطلاعات وارد شده استفاده خواهد کرد.

آیکالایار ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای سایت و تحقیقات مربوط به بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کرده و برای اطلاع‌رسانی اخبار، رویدادها، سرویس‌های ویژه و مواردی از این دست برای اعضای سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند؛ در صورت عدم تمایل کاربران به دریافت این دست اطلاع‌رسانی‌ها، می‌توان با لغو عضویت دریافت خبرنامه آیکالایار از ارسال این موارد جلوگیری کرد.

در نظر داشته باشید که آیکالایار با استفاده از شماره‌ های ؟  و   ؟ برای کاربران و مشتریان خود پیامک (SMS) ارسال می‌کند؛ این پیامک‌ها شامل رمز عبور جهت ورود به سایت، وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها و خدمات آیکالایار می‌شود و امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان آیکالایار اما از شماره دیگری، تخلف و سو استفاده از نام آیکالایار است و در صورت دریافت چنین پیامکی لطفا جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل SUPPORT@IKALAYAR.COM  اطلاع دهید.

جهت رعایت قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران، آیکالایار ممکن است نظرات کاربران را ویرایش یا پاک کند؛ همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آیکالایار می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. به هر حال درج موارد خلاف عرف، قانون و هنجارهای اجتماعی راسا برعهده نگارنده خواهد بود.

با توجه به ماهیت ورود به سایت آیکالایار و ارسال رمزهای عبور یک‌بار مصرف، نگرانی‌ای بابت لو رفتن رمزهای عبور نیست اما سواستفاده از حساب کاربری تنها متوجه صاحب شماره و حساب کاربری است. آیکالایار هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری فاش نمی‌کند؛ مگر اینکه با حکم قانونی، اطلاعات کاربر در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار گیرد.

آیکالایار نیز همانند سایر سایت‌ها برای بهتر کردن تجربه کار با سایت به جمع‌آوری IP و کوکی‌ها می‌پردازد؛ اما سرور و لایه‌های امنیتی آیکالایار این امنیت را به کاربران می‌دهد که اطلاعاتشان فاش نشده و نزد آیکالایار به امانت بماند.

آیکالایار تمام تلاش خود را می‌کند تا از اطلاعات مشتریان و کاربرانش مراقبت نماید و از این امانت تنها برای درست کردن یک تجربه بهتر هنگام خرید و کار با سایت استفاده نماید.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید:

شماره تماس فروش: {۲۰۰}۴۳۰۰۰۱۹۰ ۰۲۱

شماره تماس خدمات: {۱۰۰}۴۳۰۰۰۱۹۰ ۰۲۱

آدرس دفتر حضوری : تهران خیابان ولیعصر تقاطع طالقانی مجتمع نور تهران طبقه سوم تجاری واحد۹۱۳۱
آدرس دفتر خدمات آیکالایار: تهران خیابان ولیعصر تقاطع طالقانی مجتمع نور تهران طبقه سوم تجاری واحد ۱۱۰۳۸